Shaikh Siddiqui

English

Deutsche

Italiana

Polska

Svensk

ελληνικά

汉语

اردو 

Française

Eesti

Nederlands

Português

Türkçe

Русский

日本語

العربية

Bosanskom

Española

Norsk

Suomi

 

 

 

فارسی

 

Me oleme loonud selle kodulehe, et panna kirja meie perekonna ajalugu ning koondada pere liikmeid üle maailma. Me talletame siia meie perekonna liikmed ja need kes on abielu teel perekonda lisandunud. Kui sa oled meie perekonna liige aga pole lisatud meie andmebaasi palun võta meie ühendust lingi Kontakteeru teel Kui sa tahad teha parandusettepanekuid, lisada perekonna liikmeid, siis palun saada perepilt ja kontakteeru meiega.

Meie perekonna nimi on “Shaikh”, see tuvastab meie araabia päritolu. “Siddiqui” Tõendab meie pere lugu läbi Hadrat Abu Bakr Siddiqu – prohver Muhhameedi sõbra ja usaldusisiku ning esimene Islam ‘i Kaliifi. Meie suguvõsa pärimuse järgi kolisid meie esiisad Makkahist Iraaki – Bagdadisse, seejärel Kabuuli Afganistaanis ning lõpuks Bareilly ‘sse – Himaalaja jalamisse, Lõuna – Aasias Nepaali piiri lähedal. Pärimuse järgi jõudsid meie esiisad Lõuna – Aasiasse Sultan Mohammad Ghauri valitsusajal, hiljem suundusid Bareilly’sse - Mughal Emperor Mohammad Aurangzaib Alamgir’i valitsusajal. Enamik meie suguvõsast resideerus Bareilly’s kuni 1947. aastani. Seejärel olid nad sunnitud põgenema Pakistani, kuna laialt olid levinud moslemite massimõrvad, mida sooritasid hindu ja sikh’i fanaatikud. Enamik perekonna liikmeid jäi pidama Karachi’sse. Praegu on meie suguvõsa paiskunud laiali üle kogu maa ning me hakkame kaotama kontakti oma kasvavate perekonna liikmetega. Niisiis võtsime enda ülesandeks luua see kodulehekülg, ning koondada siia kõikide meie perekonnaliikmete nimed ja pildid.

Seda lehte praegu disainitakse ning perekonna liikmete kodulehtesid lisatakse. Me planeerime liikmete lisamise lõpetamist ning tahame lisada audiovisuaalse osa. Palun jätka selle lehe külastamist kuna uut informatsiooni lisatakse peaaegu iga päev. Kõikidest “surnud” linkidest, grammatilistest vigadest, tähevigadest, tõlkevigadest ning muudest ettepanekutest palume teada anda e-maili teel.

Sugupuule saab ligi valides lingi Sugupuule, mis asub iga lehekülje päises. Samuti saab sellele ligi klikkides ikoonil. See ikoon on asetatud lehtedele nimepäise kõrvale. See ikoon on ka asetatud Family Tree’s esiisade või järeldulijate sugupuus. Kodulehe individuaalsetele sugupuudele pääseb siis, kui klikid nende nimel sugupuul. Kui see ikoon on enne nime, siis see tähistab esiisa, kui aga pärast nime märgib see järeltulijat. Sa saad liikuda Family Tree’s mõlemaid suundi pidi.

Otsingu kasutamiseks vali link Otsi, seda saab kasutada selleks, et otsida informatsiooni oma perekonna kohta. Sa saad sisestada oma otsingu kriteeriumid, et otsida lehti sellelt võrguleheküljelt, mis sisaldavad informatsiooni vastavalt sinu kriteeriumitele. Näiteks otsing sõnale Muhhameed toob sulle need lehed, mis sisaldavad seda nime.

Selle kodulehe sisukord Website Index, sisaldab kõikide lehtede sisukordi, mis asuvad siin veebis.

Meie suguvõsa esindajaid leidub Pakistanis, UKs, Austraalias, Uus - Meremaal, USAs ja Kanadas ja ligim asukoht aitab sul kinnitada sugulussidet meie perekonnaga ning lisada oma perekonna informatsiooni meie andmebaasi.

Me oleme loonud Inglise, Prantsuse, Saksa, Hispaania, Portugali, Vene, Hiina, Poola, ja Bosnialane keelsed versioonid, mis sisaldavad selle lehe informatasiooni. Tulevikus loome me Urdi, Pärsia (Farsi) ja araabia versioonid. Meil on palju Urdi dokumente meie perekonna kohta, need lisatakse sellele lehele lähitulevikus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lehekülg viimane muutus: Wednesday, May 07, 2008 20:36:50 -0400