Shaikh Siddiqui

English

Deutsche

Italiana

Polska

Svensk

ελληνικά

汉语

اردو 

Française

Eesti

Nederlands

Português

Türkçe

Русский

日本語

العربية

Bosanskom

Española

Norsk

Suomi

 

 

 

فارسی

 

Stworzyliśmy tę stronę jako dokument historii naszej rodziny i jako rejestr dla naszych krewnych zgromadzonych na całym świecie. Będziemy tu gromadzić dokumenty członków naszej rodziny i ich małżonków również. Jeśli jesteś członkiem naszej rodziny i nie zostałeś jeszcze dodany do bazy danych, proszę skontaktuj się z nami wybierając napisz do nas umieszczone na pasku w górnym prawym rogu. Jeśli chcesz zasugerować jakieś poprawki, dodać więcej członków rodziny, dołożyć zdjęcia rodzinne- skontaktuj się z nami.

Nasza rodzina nosi nazwę ‘Shaikh’, co utożsamia się z naszym arabskim dziedzictwem. ‘Siddiqui’ pokazuje naszą rodzinną historię poprzez przyjaciela Święty Abu Bakr Siddiqu i powiernika Propheta Mohhammada i Khalifa Pierwszego. Nawiązując do naszej rodzinnej tradycji- nasi przodkowie przeprowadzili się z Makkah do Bagdadu w Iraku, później do Kabul w Afganistanie, i końcu do Bareilly na wzgórzach Himalajów, w pobliżu Nepalu graniczącego południową Azją. Nawiązując natomiast do historii naszej rodziny- nasi przodkowie pojawili się w Południowej Azji podczas panowania Sułtana Mohammada Ghauri, a w Bareilly osiedlili się podczas rządów imperatora Mughala Mohhammada Aurangzaiba Alamgira. Prawie wszyscy członkowie naszej rodziny rezydowali w Bareilly do 1947 roku, kiedy to zostali zmuszeni do ucieczki do Pakistanu z powodu szerzących się masakr Hindusów przeciw Muzułmanom. Większość naszej rodziny osiadło w Karaczi. Teraz czlonkowie naszej rodziny sa rozproszeni po calym swiecie i powoli zaczynają tracić kontakt z dopiero dorastającym pokoleniem. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć tę stronę i uczynić ją rodzinnym aktem gromadzącym imiona i album ze zdjęciami wszystkich członków naszej rodziny.

Strona ta jest aktualnie projektowana, strony członków rodziny zostają dodawane. Po dodaniu wszystkich takich stron planujemy dołączyć również zawartość multimedialną, np. video.
Odwiedzaj naszą stronę jak najczęściej- nowe informacje możesz tu znaleźć prawie codziennie.
Wszystkie niedziałające linki, błędy gramatyczne, literówki, brakujące informacje i sugestie powinny być przesłane do nas mailem.

Drzewo rodzinne zostanie udostępnione po wybraniu Drzewo Genealogiczne znajdującym się na pasku narzędzi na każdej stronie. Może być również dostępne poprzez kliknięcie na ikonę. Ikona ta znajduje się obok nagłówka z nazwą.

Strona konkretnej, indywidualnej rodziny może zostać udostępniona poprzez kliknięcie ich nazwy na Drzewie Rodzinnym. Jeśli ikona ta znajduje się przed nazwą, pokażą się przodkowie Drzewa Rodzinnego, jeśli za nazwą- potomkowie. Możesz korzystać w dwojaki sposób

Szukaj pozwoli ci wyszukać informacje o twojej rodzinie zawarte na tej stronie. Możesz tu wpisać kryteria wyszukiwania, by znaleźć informacje, których szukasz. Na przykład: wpisując ‘Mohhammad’ pojawi się lista strona zawierających ten wyraz.

Witryna indeks zawiera wykaz wszystkich dostępnych tu stron.

Mamy przedstawicieli swojej rodziny w Pakistanie, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, USA i Kanadzie i zbliżenie się do twojego miejsca zamieszkania pozwoli na potwierdzenie związku z twoją rodziną i dodanie twoich informacji do bazy danych.

Mamy takze rozpoczety DNA analiza od nasz rodzina czlonki, Ten rodzina czlonki jestescie dodawal odwagi wobec test ich matczyny mtDNA i ojcowski Y-DNA przy Rodzina Drzewo DNA.

Dotychczas stworzyliśmy Angielską, Estonski, Finski, Francuską, Niemiecką, Polski, Włoski, Bośniacki, Japoński, Grecki,   HiszpańskąPortugalską, Holenderski, Rosyjską, Chińską, Urdu, Szwedzki, Turecki, Polski, Norweski, Arabski i Perskiej wersję tej strony. W przyszłości planujemy również stworzyć wersję Urdu. Mamy wiele dokumentów pochodzących z tego źródła, które wkrótce zostaną dołożone do tej strony.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Numerowac stronytrwaja udoskonalil: Wednesday, May 07, 2008 20:53:40 -0400