Shaikh Siddiqui

English

Deutsche

Italiana

Polska

Svensk

ελληνικά

汉语

اردو 

Française

Eesti

Nederlands

Português

Türkçe

Русский

日本語

العربية

Bosanskom

Española

Norsk

Suomi

 

 

 

فارسی

 

Benim biz -si olmak mahluk bu örümcek agi yer ayni derecede a yazmak için bizim aile tarih ve ayni derecede sicil için bizim akraba çevrede belgili tanimlik dünya. biz -ecek almak yazmak -in tüm bizim aile aza ve o kim evlendirmek içine bizim aile. eger sen are üye -in bizim aile ve -si olmak degil be mülhak e dogru bu database mutlu etmek dokunma bizi yaninda seçme dokunma bizi etiket üstünde belgili tanimlik tepe -in belgili tanimlik örümcek agi sayfa. eger sen istemek -e dogru önermek tashih, eklemek daha aile aza, upload aile pitoresk o zaman mutlu etmek Bize Ulasin.

Belgili tanimlik baslik in bizim aile bkz. be 'Shaikh' hangi identifies bizim Arap miras belgili tanimlik 'Siddiqui' göstermek bizim aile tarih -den geçerek Hazrat Abu Bakr Siddiq arkadas ve birisinin sirrini a -in yalvaç Mohammad ve belgili tanimlik ilk Khalifa -in Islam. gör bizim aile gelenek, bizim ata hareket ettirmek --dan Makkah -e dogru Baghdad içinde Iraq, o zaman -e dogru Kabul içinde Afghanistan, ve nihayet -e dogru Bareilly yakin belgili tanimlik Himalayas dag kapatmak e dogru Nepal kenar içinde güney Asya gör bizim aile tarih, bizim ata gelmek içinde güney Asya sirasinda belgili tanimlik hükümdarlik -in Sultan Mohammad Ghauri, ve sonradan sabit içinde Bareilly sirasinda belgili tanimlik hükümdarlik in Mughal imparator Mohammad Aurangzaib Alamgir. âdeta tüm aza -in bizim aile konut içinde Bareilly -e kadar 1947, ne zaman onlar were zorunlu kaçmak -e dogru Pakistan dolay iden katliam -in Müslüman yaninda belgili tanimlik Hinduizm dininden olan kimse ve Sikh bagnaz en -in bizim aile aza sabit içinde Karachi. simdi bizim aile aza are perisan çevrede belgili tanimlik dünya ve are baslangiç -e dogru kaybetmek dokunma ile bizim herhangi bir zamanda büyümek aile aza. öylesine biz took üzerinde biz -e dogru yaratmak bu örümcek agi yer ve yapmak o ayni derecede aile sicil -e dogru almak adas ve albüm için fotograf -in tüm bizim aile aza

Bu örümcek agi yer bkz. be simdiki varlik ressam ve örümcek agi sayfa -in belgili tanimlik aile üye are varlik mülhak. biz plan -e dogru bitirmek müptela tüm aile aza o zaman biz plan -e dogru eklemek multimedia memnun i.e. akarsu radyo sinyalleriyle iletilen ve video. mutlu etmek devam etmek -e dogru gözden geçirip düzeltme belgili tanimlik örümcek agi yer ayni derecede yeni bilgi bkz. be varlik mülhak âdeta her gün. tüm ölü golf sahasi, misdirected golf sahasi, dilbilgisel yanlislik, imlâ yanlis anlamak, füze bilgi, ve telkin -meli var olmak emailed -e dogru bizi.

Belgili tanimlik aile agaç -ebilmek var olmak giris yaninda seçmek Aile Agaç üstünde belgili tanimlik tepe dizin -in her sayfa. o -ebilmek da var olmak giris yaninda tikirti kutsal kisilerin resmi. bu kutsal kisilerin resmi bkz. be konulmak belgili tanimlik örümcek agi sayfa yaninda belgili tanimlik ad serlevha. bu kutsal kisilerin resmi bkz. be da konulmak belgili tanimlik aile agaç için ata ya da inmek aile agaç belgili tanimlik örümcek agi sayfa -in bireysel aile aza -ebilmek var olmak giris yaninda tikirti onlarin adas içinde belgili tanimlik aile agaç. eger bu kutsal kisilerin resmi bkz. be önce belgili tanimlik ad o zaman o -ecek göstermek ata aile agaç ve eger o -den sonra belgili tanimlik ad o zaman o -ecek göstermek inmek aile agaç sen -ebilmek kastetmek belgili tanimlik aile agaç içinde her ikisi yön.

Belgili tanimlik aramak ebilmek var olmak kullanilmis -e dogru aramak bu örümcek agi yer için vukuf senin aile. sen -ebilmek girmek senin aramak ölçüt -e dogru bulmak sayfa içinde bu örümcek agi yer adl. su -si olmak belgili tanimlik bilgi adl. su sen are arastirici meselâ, aratmak 'Mohammad' -ecek getirmek liste -in örümcek agi sayfa içinde bu yer adl. su içermek adl. su ad.

Belgili tanimlik örümcek agi yer dizin sayfa içermek belgili tanimlik dizin -in tüm sayfa içinde bu örümcek agi yer.

Biz -si olmak temsil eden -in bizim aile içinde Pakistan, birlesik kirillik, Avustralya, yeni istek, birlesik Amerika, ve Kanada ve belgili tanimlik kapatmak -e dogru senin yer -ecek yardim etmek dogrulamak senin akrabalik -e dogru bizim aile ve eklemek senin bilgi -e dogru bizim database.

Biz -si olmak mahluk Arapça, Bosnian, Çene, Hollandaya, Ingiliz, Estonyali, Finlandiyali (Suomi), Fransiz, Alman, Yunanca, Italyanca, Japonca, Norveçli, Iranli (Farsi), Polinezyali, Portuguese, Rus, Ispanyol, Isveçli, Türk, ve Urdu yorum -in belgili tanimlik bilgi sayfa -in bu örümcek agi yer biz -si olmak adl Urdu evrak hakkinda bizim aile adl. su -ecek var olmak uploaded -e dogru bu örümcek agi yer yakinda.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sayfa son güncellestirmek: , Wednesday, May 07, 2008 20:58:18 -0400